wyposażenie wnętrz hotelowych

Wyposażenie wnętrz hotelowych w stylu country

Przyjmowanie gości to bardzo ważna czynność, która muszą wykonywać pracownicy hotelowi. Jest to część pierwszego wrażenia jaki robi na gościach hotel. Najpierw oczywiście widzimy jak wszystko wygląda z zewnątrz, jaki jest dojazd do hotelu, jak wygląda parking i hall główny, a potem przed wejściem lub tuż za nim jesteśmy witani przez pracowników hotelowych.

Jakie meble do hotelu na ranczu?

wyposażenie wnętrz hotelowychZatem trzeba zadbać o wyposażenie wnętrz hotelowych, także jeśli chodzi wyposażenie hallu głównego, korytarzy, czy wejścia. Wtedy na pewno taki pensjonat zrobi bardzo dobre pierwsze wrażenie na gościach. O czym trzeba pamiętać urządzając takie wnętrza? Jakie meble hotelowe trzeba zakupić? Jakie powinny one być, w jakim stylu wykonane? N pewno bardzo ważna jest lada przy której będą przyjmowani goście. Powinna być dosyć wysoka, tak żeby sięgała pracownikom powyżej pasa, ale przed ramiona. Taka lada umożliwia swobodne rozłożenie na niej dokumentów, księgi gości, ulotek reklamowych, folderów turystycznych, długopisów. Taka lada jest także wygodna dla gości, którzy mogą na niej rozłożyć na chwile swoje rzeczy, kiedy wpisują się do księgi i odbierają klucze hotelowe. Dobrze jest też, gdy w hall głównym znajdują się kanapy lub krzesła, na którym nasi goście mogą spocząć, gdy czekają na kogoś. Meble do hoteli powinny być przede wszystkim funkcjonalne, ale również estetyczne.


W końcu hall główny jest miejscem które wszyscy goście zobaczą, zatem musimy także zadbać o czystość w tym miejscu. Wystarczy zwykle tylko przetrzeć kurze i zmyć podłogę. Zatem pamiętajmy, że przyjmowanie gości jest bardzo ważne i należy zadbać o tym, żeby wszystko było jak najlepiej.