baseny kąpielowe

Wygrane baseny kąpielowe

Kilka lat temu odziedziczyliśmy z mężem piękny dom z wielkim ogrodem po moich dziadkach. Co prawda, wymagał on sporo remontu, renowacja dachu, wymiana elewacji i całego ogrzewania i doprowadzenie ogrodu do porządku.

Baseny kąpielowe i najlepsze pomysły

baseny kąpieloweTo wszystko oczywiście w znacznym stopniu obciążyło nasz domowy budżet, a prace z braku pieniędzy bardzo odkładały się w czasie. Bardzo chcieliśmy mieć basen ogrodowy jednak były ważniejsze rzeczy, dlatego takie luksusy trzeba było na razie sobie darować. Jednak los się do nas uśmiechnął, bowiem jeden z czołowych producentów basenów w naszym mieście, ogłosił konkurs. Trzy najciekawsze pomysły na baseny kąpielowe, miały być nagrodzone sfinansowaniem wybudowania takiego basenu. Było to dla nas świetna okazja. Od dawna mieliśmy pewną wizję co do wymarzonego basenu, dużo kamieni, dużo świateł, wodospad, dużo roślinności. Nie wiedzieliśmy, czy mamy jakiekolwiek szanse, jednak kto nie gra ten nie wygrywa. Zgłosiliśmy swój projekt i tydzień później okazało się, że załapaliśmy się do pierwszej trójki. Z początku myśleliśmy, że to jakiś żart znajomych, jednak to była prawda. Zwycięzcy, a wśród nich my otrzymali zaprojektowane przez siebie baseny ogrodowe poliestrowe, a ekipa producenta wykonała ich montaż i wykończenie zgodnie z projektem.

Efekt był jeszcze lepszy niż w naszych marzeniach. Teraz mamy praktycznie wykończony cały dom, zostały jedynie drobne prace, jak odświeżenie ścian czy wymiana mebli, ale praktycznie najgorsze za nami, aranżacja ogrodu oraz remont konstrukcji domu.

Baseny doskonałej jakości znajdziemy pod adresem http://baseny-ogrodowe.com