regał kolonialny

Przechowywanie w stylu kolonialnym

Szafki, kufry i praktyczne regały kolonialne wykonane są z twardego i egzotycznego drewna. Budulcem popularnego wyposażenia często jest mangowiec, mahoń czy palisander. Wykonane z tych rodzajów drewna meble są trwałe i wolniej niszczeją. Nie widać na nich śladów ubiegającego czasu, dlatego taka inwestycja przetrwa w świetnym stanie niejedno pokolenie i podkreśli walory aranżacji.

Praktyczne regały kolonialne

regał kolonialnyStyl kolonialny łączy w sobie egzotyczną formę i materiał z elegancką tradycją wykonania. Nietypowe dla krajów europejskich szlify i wzornictwo nadadzą wnętrzom oryginalnego charakteru. Meble tworzone są z litego i bogatego w sęki drewna, którego wzory są umiejętnie uwydatniane w czasie konserwacji. Stosowane w produkcji lekkie i półmatowe lakiery podbijają naturalny kolor materiału z jakiego zbudowane zostały meble. Orientalny design wyraża się w zastosowanych w czasie projektowania, dopasowanych do klimatu rozwiązaniach, Ażurowe drzwiczki pomagają odprowadzać panującą wewnątrz szafek wilgoć oraz zwiększają cyrkulację powietrza. Praktyczne regały kolonialne stanowią funkcjonalne wyposażenie pomieszczeń. Pojemne półki umożliwiają przechowywanie sporej ilości rzeczy, a grube drewno z jakiego mebel został wykonany, stanowi idealną ochronę dla delikatnych i kruchych przedmiotów, takich jak porcelana czy kryształowe zastawy.

regał na książkiNasze praktyczne regały kolonialne wykonywane są ręcznie przez doświadczonych specjalistów, dlatego ich wymiary mogą się nieznacznie różnić od tych podanych na stronie. Styl kolonialny – dla kogo? Wystrój w tej estetyce sprawdzi się szczególnie u osób lubiących niebanalne, a jednocześnie funkcjonalne rozwiązania i egzotyczne wzornictwo. Ze względu na mnogość dodatków, motyw kolonialny najlepiej pasuje do jasnych i przestronnych wnętrz. Większa przestrzeń nie ulegnie przesyceniu ani zbytniemu obciążeniu. Warto także pamiętać o ograniczeniu kolorystycznym, styl kolonialny opiera się na neutralnych odcieniach. Z tego powodu takie aranżacje mogą nie spełniać oczekiwań osób lubiących bardziej kreatywne i wielobarwne wystroje.

Niezaprzeczalnym atutem tej estetyki jest możliwość stosowania motywów zwierzęcych urozmaicających stonowany wystrój. Drewniane meble to elegancki i zawsze adekwatny wybór. Pokaźne biblioteczki wypełnione książkami po brzegi, masywne i rzeźbione biurka czy praktyczne regały kolonialne to gwarancja wysokiej jakości wyrobu. Wszystkich zainteresowanych oryginalną stylistyką zapraszamy do zapoznania z ofertą naszego sklepu meblowego Bella-Decor.

Więcej informacji znajdziesz na www.bella-decor.pl!