drewniany stół i metalowe kubki

Ława czy stół rozkładany do rancza?

Urządzasz mieszkanie albo dom i zastanawiasz się co wybrać? Każdy ze znajomych coś Ci poleca jednakże nie możesz się zdecydować? Podpowiemy Ci co wybrać w najprostszy możliwy sposób – przedstawimy krótką charakterystykę i najważniejsze cechy każdego z tych mebli.

Czy warto wybrać stół rozkładany nowoczesny?

stoły rozkładane nowoczesneDla tych którzy do tej pory nie wiedzieli, że ława i ławostół to dwa rożne meble mamy informację, iż tak właśnie jest i przed udaniem się do sklepu, aby uniknąć nieporozumień ze sprzedawcą warto tę różnice poznać. Otóż ława to mebel można powiedzieć kompatybilny z kanapą czyli niezbyt wysoki, stworzony z myślą o piciu kawy i odpoczynku niż jedzeniu obiadu. I to jest właśnie zasadnicza różnica – musimy wiedzieć czy nasz mebel ma służyć wyłącznie piciu przy nim kawy, czy też czasami chcielibyśmy zjeść przy nim obiad. Jeśli tak to warto zdecydować się na stoły rozkładane nowoczesne – mebel który, jak sama nazwa wskazuje, łączy w sobie funkcjonalność ławy i stołu. Dzieje się tak dzięki prostemu zastosowaniu dźwigni dzięki którego możemy ławostół nie tylko podnieść aby pasował wysokością do krzeseł ale także, dzięki specjalnym wstawkom zwiększyć jego blat. Dla osób które chciałby nabyć ławę, jednak od czasu do czasu przydałby im się większy blat (bez jego podnoszenia) mamy dobra wiadomość – coraz więcej firm produkuje ławy z bardzo nowocześnie rozkładane przy których bez większego wysiłku można zwiększyć objętość ławy. Ich przewagą nad ławami rozkładanymi które na rynku dostępne są już od wielu lat różni je to, iż mechanizm jest naprawdę prosty, nie wymaga wysiłku a blat ławy możemy powiększyć nawet trzykrotnie.

Podsumowując, ważne jest aby przed pójściem do sklepu wiedzieć co nas interesuje i z jakich funkcji będziemy korzystać, żeby też nie przepłacać za coś co służyć nam na pewno nie będzie.