beton licowy

Kot, ranczo i beton licowy

Wiele osób w domach posiada czworonogich przyjaciół, głównie są to koty oraz psy. Te zwierzaki towarzyszą nam zawsze, nawet podczas wykonywania rożnych prac domowych. Czasem nawet staje się to uciążliwe.

Beton licowy na podłogi

beton licowyMój kot jest bardzo towarzyski i chodzi wszędzie za mną, nawet tam gdzie nie powinien. Ostatnio wraz z mężem postanowiliśmy wykonać remont naszej łazienki i zaaranżować ją na styl nowoczesny. W pierwszej kolejności musieliśmy skuć stare płytki Oczywiście nasz mruczek nam w tym towarzyszył, a mi nawet wchodził na głowę. Postanowiliśmy na podłodze wlać beton licowy. Beton ten nie miał być gładki, więc używaliśmy specjalnej pacy z rowkami z boku, dzięki której na naszej łazienkowej podłodze mamy wspaniałe wzory. Poza tym dodaliśmy dodatki do betonu specjalne, aby był od odporny wilgoć, której w łazience jest nie mało. Domieszki do betonu, które dodaliśmy zagwarantowały nam piękny kolor betonu podłogowego. Dziwiliśmy się, że podczas wykonywania posadzki, nie było naszego kociaka z nami, a przecież on tak lubi przeszkadzać. Na drugi dzień dowiedzieliśmy się dlaczego tak było. Nasz czteronożny koci przyjaciel zabunkrował się w szafce. Po kilku godzinach wyszedł, gdy już nas nie było. No i jak to kot zostawił pełno na nowej posadzce swoich śladów. Rano na drugi dzień zauważyliśmy to, jednak było już za późno, gdyż beton po prostu zasechł i nic nie dało się z tym zrobić. Więc w naszej łazience na podłodze mamy ślady naszego kochanego kociaka.

Kociaki, jak i inne zwierzaki potrafią namieszać w naszym życiu. Jednak decydując się na zwierzaka w domu trzeba się z tym liczyć, ze czasem może on po prostu nabroić.