hurtownia drzwi

Jakie drzwi proponują hurtownie?

Jeżeli budowa naszego domu przebiega sprawnie, to możemy spodziewać się, że w krótkim czasie po postawieniu murów i dachu, czeka nas dobranie stolarki otworowej. Z pewnością zdecydowaliśmy się na standardowe wymiary drzwi i okien, dlatego możemy liczyć na ich szeroki wybór w sklepach – czy jednak poszukiwania będą takie proste?

Hurtownia drzwi z bogatym asortymentem

hurtownia drzwiCzasami ceny w marketach budowlanych mogą nas zaskoczyć – drzwi nie wydają się zachwycać wysoką jakością, a kosztują wiele. Czy mamy jakąś inną alternatywę dla marketów i sklepów? Zawsze przecież możemy zamówić drzwi prosto u producenta lub udać się do jakiejś hurtowni. Na przykład, hurtownia ekskluzywnych drzwi na Śląsku ma naprawdę bogaty asortyment – odwiedzając ją, z pewnością każdemu udałoby się znaleźć takie drzwi, które całkowicie spełniłyby jego wymagania: zarówno jeśli chodzi o cenę, jakość, jak i o estetykę. Wszystkie te kwestie są bowiem równie ważne i nie należy żadnej z nich bagatelizować. Sprawdzając ceny drzwi, znajdziemy wyroby, które są naprawdę tanie, jak i te, za które jednak trzeba już trochę zapłacić. W obu kategoriach jednak można trafić na drzwi solidne, wytrzymałe, a przy tym estetycznie wyglądające.

hurtownia drzwiNależy po prostu nie kończyć poszukiwań na obejrzeniu dwóch czy trzech modeli drzwi – być może dopiero siódme drzwi z kolei okażą się tymi idealnymi. W hurtowni drzwi znajdziemy modele pasujące do mieszkań w różnych stylach – na przykład, drzwi z ciemnego drewna, wyglądające dość potężnie, dobrze sprawdzą się we wnętrzu rustykalnym, w którym i meble utrzymane są w takiej samej tonacji kolorystycznej. Drzwi będą stanowiły wówczas ich dopełnienie. Gdy jednak decydujemy się na pokój dzienny w stylu schabby chic, wówczas powinniśmy zatrzymać się przy drzwiach wykonanych z jasnego drewna – dobrze, gdyby było bielone lub celowo postarzane. Jak widać, drzwi mogą stanowić niezbędny element aranżacyjny wnętrza, który będzie miał duże znaczenie dla tego, jakie wrażenia przyniesie dane wnętrze przebywającym w nim osobom. Wymieniliśmy zaledwie dwie propozycje – drzwi z jasnego lub ciemnego drewna, a przecież producenci posiadają o wiele szerszy asortyment! To nie tylko drzwi drewniane skrzydłowe, ale i przesuwne.

To drzwi ze szklaną wstawką – ze szkła matowego czy też weneckiego; to także drzwi całkowicie oszklone, które nie posiadają nawet drewnianej ramy! Oferta dobrych producentów obejmuje również drzwi wykonane z tworzywa sztucznego lub ze stali – zarówno jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Taka szeroka oferta z pewnością pozwoli nam dokonać właściwego wyboru.