Ile kosztują parasole reklamowe?

Gadżety reklamowe pozostają jednym z najlepszych pomysłów na skuteczne zareklamowanie swojego przedsiębiorstwa. Przykładem takich właśnie gadżetów, mogą być niewątpliwie parasole reklamowe. Dostępne są one w wielu różnych wersjach, również w takiej dostosowanej do użycia w ogródkach piwnych, bądź też restauracyjnych.

Korzyści korzystania z parasoli reklamowych

Zdecydowanie największą zaletą takich właśnie gadżetów jest fakt ich ogromnej praktyczności. Mogą one posłużyć doskonale przedsiębiorcom do zapewnienia odpowiedniej ochrony przed słońcem i deszczem, klientom ogródków piwnych. Jednocześnie, są one doskonałym pomysłem na zareklamowanie swojego przedsiębiorstwa, gdyż znajdujące się na takich parasolach logo, ze względu na ich rozmiary, jest widoczne z daleka. Nie powinno więc dziwić, że parasole reklamowe z logo są obecnie bardzo popularne, szczególnie gdy mowa o ich wersji przeznaczonej do ustawienia w ogródkach restauracyjnych. Dość mocno zróżnicowane są ceny takich parasoli. Zdecydowanie najtańsze są te rodzaje tych parasoli, w których stosowano okrągłą czaszę i prostą konstrukcję, umożliwiającą jedynie regulację wysokości parasola. Ceny takich parasoli ogrodowych zaczynają się już od 149 złotych. Zdecydowanie droższe są już parasole ogrodowe reklamowe, w wersji łamanej. Ich ceny zaczynają się od 249 złotych, a wywołane jest to przez znacznie większe możliwości regulacji takich parasoli. Oprócz możliwości ich regulacji, można także w ich przypadku regulować bez większego problemu położenie i nachylenie czaszy takiego parasola względem jego podstawy. Ten rodzaj parasoli może się doskonale sprawdzić nawet w tych ogródkach piwnych i restauracyjnych, gdzie jest bardzo ograniczona ilość wolnego miejsca.

Odmianą, nadal bardzo popularną tych parasoli i zdecydowanie najbardziej kosztowną, okazują się być te parasole ogrodowe reklamowe, w których czasza została rozmieszczona na wysięgnikach. W przypadku tych parasoli, sporym ułatwieniem jest możliwość ustawienia ich w ten sposób, aby cały zacieniony obszar był do dyspozycji użytkownika. Wiąże się to jednak z wyższą ceną tych parasoli, która wynosi około 339 złotych. Od pewnego czasu, trudno wyobrazić sobie działalność restauracji, bez ogródków piwnych i restauracyjnych. Z racji tego ważne jest również, aby wyposażyć się w odpowiedniej jakości parasole reklamowe do takich właśnie ogródków. Występować mogą między innymi dosyć istotne różnice, przede wszystkim jeśli chodzi o ich budowę, oraz wiążącą się z tym bezpośrednio cenę takich parasoli. Te najdroższe są te, w których konstrukcja została oparta o wysięgniki.

Parasole do ogródków można znaleźć na stronie www.parasole-ogrodowe.pl – zapraszamy!