taras

Funkcjonalny zimowy ogród na wymiar z markizami

Zimowy ogród to całoroczne, funkcjonalne rozwiązanie. Tworząc go powiększa się powierzchnię użytkową domu i otwiera przestrzeń. Dodatkowy pokój to niezwykła atrakcja urozmaicająca codzienne życie – takie pomieszczenie idealnie nada się na spotkania ze znajomymi oraz miejsce na wyciszenie lub pracownię hobby.

Superlatywy zimowych ogrodów

tarasZalety ogrodów zimowych Oranżeria to nie tylko piękna ozdoba ale także funkcjonalne przedłużenie domu. Oszklone pomieszczenie z widokiem na ogród to idealny punkt do obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie. Wysokie tempo życia i nadmiar obowiązków często uniemożliwiają relaks i skupienie się na otoczeniu, dlatego zimowy ogród to świetny wybór dla zabieganych. Wypełniona roślinnością przestrzeń pozytywnie wpłynie na samopoczucie i polepszy wypoczynek użytkownika. Umieszczone w zimowym ogrodzie kwiaty poprawią mikrobiom panujący w domu. Egzotyczna flora świetnie odnajdzie się w panującej w oranżerii wysokiej temperaturze. Takie warunki pozwalają także na całoroczne hodowanie warzyw oraz ziół, a niekiedy nawet owoców. Ogrody zimowe na wymiar z markizami Ogromną zaletą przymocowanych do dachu markiz jest zasłanianie i ograniczanie światła słonecznego. Nadmiar promieni słonecznych wpadających do ogrodu zimowego skutecznie podnosi panującą wewnątrz temperaturę. Taka sytuacja balkonszczególnie niepożądana będzie latem, kiedy wszechstronnie panujące ciepło daje się we znaki.

markizyOgrody zimowe na wymiar z markizami to rozwiązanie idealne dla osób ceniących sobie komfort i funkcjonalność. Automatycznie zwijane zadaszenie pozwala na regulację stopnia zaciemnienia. Dodatkowa ochrona pomoże przedłużyć trwałość całej konstrukcji i umeblowania – funkcja wychwytywania przez markizę światła UV wpłynie pozytywnie na zwolnienie tempa blaknięcia kolorów wyposażenia. Ponadto, markizy pełnią funkcję dekoracyjną, odpowiednio dopasowany wzór podkreśli walory i charakter ogrodu zimowego na wymiar. Wysokiej jakości materiały wykorzystane w produkcji, zapewniają ochronę markiz przed kurzem i pleśnią. Stale rosnąca popularność ogrodów zimowych wspiera rozwój techniczny oferowanych usług. Ogrody zimowe na wymiar z markizami to świetna alternatywa dla tradycyjnego rozwiązania. Funkcjonalne metody zastosowane w montażu pozwalają na zwiększenie wydajności oranżerii, której zastosowanie może zmieniać się wraz z porami roku. Przytulny i słoneczny kąt poprawi samopoczucie podczas chłodniejszych okresów.

Latem zacieniona powierzchnia ochłodzi wnętrze i ochroni użytkowników przed nadmiarem promieni słonecznych. Całoroczne pomieszczenia polecane są także florystom i pasjonatom ogrodnictwa.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę www.almont-system.pl!